Please select your page

2019-es évre szövetségi tagkártya igényelhető!

A Nyomkövető Kutyások SE klubtagság MEOESZ szövetségi kártyával 9.000 Ft. (6000 Ft klubtagság + 3 000 Ft Meoesz szövetségi kártya)

A tagdíj befizetése után postázzuk vagy személyesen adjuk át tagkártyáját mindenkinek.
A szükséges adatokat a következő e-mail címre kell elküldenetek:

Név:
Lakcím:
Számlázási cím:
Postázási cím:
Email cím:
Telefonszám:

Nyomkövető Kutyások SE bankszámlaszám:
OTP bank 11711096-21455993

Országos nyomkövető Bajnokság; FCI IGP FH VB Kvalifikációs verseny

CANIVA

A versenyre a nevezéseket KIZÁRÓLAG határidőre beérkezett nevezési díj ellenében tudjuk elfogadni! Az oltási könyvet mindenki hozza magával és ellenőrizze, mert versenyezni csak érvényes oltási lappal lehet!
A VERSENY IDEJE ALATT, 30 KM KÖRZETBEN, A NYOM TRÉNING NEM ENGEDÉLYEZETT!
ELLENKEZŐ ESETBEN A VERSENYZŐ KIZÁRÁSÁVAL JÁR
Regisztráció és sorsolás helyszíne: Kincsem Lovaspark / Tápiószentmárton, Sőregi út 1.
IGP FH regisztráció: IGP 1-2-3 „A” regisztráció:
2019.március 02. 07:00-tól 07:30-ig 2019.március 03. 07:00-tól 07:30-ig
IGP FH sorsolás: IGP 1-2-3 „A” sorsolás:
2019.március 02. 07:30-tól 08:00-ig 2019.március 03. 07:30-töl 08:00-ig
IGP FH verseny: IGP 1-2-3 „A” verseny:
2019.március 02.-03-án 9:00-tól 2019.március 03. 08:00-tól
Eredményhirdetés: 2019. március. 03. 16:30-tól (létszámtól függően)
2019.március 02.-án 19:00-tól a Lovaspark éttermében vacsorát szervezünk, ahová mindenkit szeretettel várunk.
Kérünk mindenkit (versenyzőket, kísérőket, látogatókat), amennyiben a versennyel kapcsolatban kérdésük lenne, úgy azt, e-mailen keresztül jelezzék Tisztelt Sporttársak és látogatók! Sportközpont területén és parkban nem megengedett a kutyák ürítése!
Az erre a célra kijelölt területeken, kérjük mindenki szedje fel a kutyája után az ürüléket, ehhez biztosítunk kihelyezett zacskókat és szemeteszsákokat.
Ezen kívül arra kérünk mindenkit, ügyeljen a rendre és tisztaságra a rendezvény területén és azon kívül is.
A versenyen, a hivatalos tréningeken, a rendezvény területén (sportlétesítmény, parkoló bent és kint, nyomterület, szervizút, nyomterület és a parkoló autók közötti terület)mindenkire kötelező érvényű a sportszerű és etikus magatartás és az FCI ide vonatkozó szabálya

Rendezvény helyszíne

Kincsem Lovaspark

Mongouse Computer Kft
Bende
Belcando Dog Food
Stock Motion Graphics

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY ON THEMEFOREST

Please login using your credentials recived by email when you register.

or   Fiók létrehozása

Elfelejtette jelszavát? |  Elfelejtette felhasználónevét?

Register now

I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.

or   Login